E-posti turundus

Brändi ja ettevõtte reklaamimine, kasutades personaliseeritud e-posti teavitusi.

Proovima

E-posti —

teavitus on üks odavamaid ja tõhusamaid turunduskommunikatsiooni äritööriistu, millel on suur ettevõtte tellijate ja klientide baas.

Kasutamine

Klientide teavitamine kõikvõimalikest pakkumistest, üritustest, allahindlustest ja eripakkumistest.

Uudistest, sündmustest, kutsetest teavitamine.

Õnnitlemine pühade, sünnipäevade, oluliste sündmuste puhul.

Tellimuse valmiduse/oleku või tööde täitmisearuandlus klientidele.


INFO

Levinud on arvamus, et saajad tajuvad e-kirjade levitamist e-posti teel rämpspostina, kuid see kehtib ainult siis, kui adressaat pole andnud teavitamise nõusolekut.

Teine äärmus on liiga harv suhtlus oma klientidega, mille tõttu võivad nad lihtsalt unustada, et andsid teilt kirjade saamise nõusoleku.

Töö auditooriumiga

Postitusloendid on võimas tööriist mitte ainult klientide teavitamiseks uutest toodetest ja teenustest. Ettevõtete puhul, kes on oma klientidega pidevas kontaktis, on tõenäolisem, et tavaostjast saab brändi fänn. Selleks tasub eristada oma loendeid mitte ainult traditsiooniliste sihtrühmade järgi, vaid võtta arvesse ka iga tellija personaalseid huve.

Teeme omalt poolt kõik selleks, et postituste ja adressaatide grupiga töötamine oleks teile mugav ja hõlbus.

Teenus, mis võimaldab teil edastada klientidele massiliselt personaliseeritud e-kirju ja nende käitumist statistiliste andmete põhjal analüüsida.


Kiire töö ja tõrketaluvus, teenuste ja veebistatistika haldamise liides, teenuse integreerimine väliste äri automatiseerimissüsteemidega mugava API kaudu.


E-kirjade saajateks võivad olla kogu maailmas asuvate postisüsteemide kasutajad, kes on andnud eelneva nõusoleku teie ettevõttelt kirjade vastuvõtmiseks (näiteks küsimustiku täitmisel sooduskaardi saamisel, tellimislehe täitmisel, lepingu sõlmimisel, end teie veebisaidil registreerides jne).

Mida me täpsemalt pakume?

1
Esiteks toimub kogu teavituste haldamine ühe liidese kaudu, milles on saadaval palju tööriistu alates mallidest kuni sõnumite personaliseerimise võimalusteni.
2
Teiseks on teile saadaval teavituse planeerija, mis on erakordselt kasulik sihipäraseks tööks adressaatide rühmaga. Näiteks saab teavitusi noortel saata ka nädala keskel, kuna neil on rohkem vaba aega, samas kui abielupaarid teevad peamisi plaane nädalavahetuseks, mis tähendab, et neile on tõhusam saata pakkumisi nädala lõpu poole.
3
Kättetoimetamise usaldusväärsus - statistikast näete, palju teie saadetud kirjadest adressaatidele toimetati, mitu kirja adressaadid avasid.
4
Lõpuks pakume edastuste täielikku statistikat, mis võimaldab teil tulemuste põhjalikku analüüsi ja vajalike muudatuste sisse viimist.
Proovima