SMS-teavitamine

Iga kaasaegse ettevõtte klientidega suhtlemise alus.

SMS on lühikeste kiireim ja usaldusväärsem viis
Proovima

Suhtlemine kliendiga

Kliendiga SMS-teavituste abil suhtlemine on äritegevuse jaoks väga oluline paljude tegevusalade puhul. Töö kliendibaasiga on samm kaubamärgi tuntuse ja püsiklientide juurde saamise suunas.

Klientidega suhtlemine stimuleerib tarbijate nõudlust ja lojaalsust, eriti kui kasutate suhtlemiseks personaalset lähenemist.

Erinevus klientide SMS teavitamise ja e-posti saatmise ning helistamise vahel on see, et SMS-teade edastatakse niipea, kui abonent mobiilsideoperaatori levialas telefoni sisse lülitab. Kõik sissetulevad sõnumid on tasuta, mis on eriti oluline rändlusteenust kasutavatele abonentidele.

SMS-teadete —

edastamine on tõhus turunduse äritööriist:

Tellimuse valmiduse/oleku või tööde täitmise
aruandluseks klientidele.

Uudistest, sündmustest, kutsetest teavitamiseks.

Klientide teavitamiseks pakkumistest, üritustest, allahindlustest ja eripakkumistest.

Õnnitlemiseks pühade, sünnipäevade, oluliste sündmuste puhul.


Statistika kohaselt loeb 97,5% saajatest SMS-i 5 sekundi jooksul pärast selle vastuvõtmist.

SMS-i saajateks võivad olla kogu maailmas asuvate mobiilsidevõrkude abonendid, kes on andnud eelneva nõusoleku teie ettevõtte SMS-ide vastuvõtmiseks (näiteks küsimustiku täitmisel sooduskaardi saamisel, tellimislehe täitmisel, lepingu sõlmimisel, end teie veebisaidil registreerides jne).

Teenusest

QuantumTec on juhtiv SMS-teavituste seaduslikul turul, pakkudes kvaliteetseid ja tõhusaid teenuseid ning täielikku ja läbipaistvat aruandlust veebis.

Pakume klientide mugavaks ja kiireks teavitamiseks sujuvat kõrgtehnoloogilist äritööriista. Meie tehnoloogiaid kasutatakse laialdaselt jaekaubanduses, valitsusasutustes, finantsasutustes, kindlustusettevõtetes, IT-ettevõtetes, veebipoodides, transpordi-, posti-/kulleriteenuste puhul, erinevate kohale toimetamise teenuste puhul ja paljudes teistes organisatsioonides.

Isiklik konto

QuantumTec on kõik kaasaegse SMS-teavitusteenuse vajalikud omadused: tehnoloogiad ja arendused, mis võimaldavad tagada teie isikliku SMS-teavitusteenuse usaldusväärset, turvalist, paindlikku ja mugavat seadistust.

Proovima

Teenuste integreerimine väliste äri automatiseerimissüsteemidega, kasutades
mugavat APIt.

...